Drodzy Rodzice !!!

Z wielka uwagą i troską przyglądamy się sytuacji społeczno – gospodarczej w naszym kraju.

Zauważamy, jak uszczupla się nasz portfel firmowy, a także nasze portfele domowe. Coraz częściej spotykamy się z wszechogarniającą nas biedą i ubóstwem.  Mimo takich trudności nie możemy przejść obojętnie wokół cierpienia dzieci, które niesprawiedliwie dotknął tragiczny los.

Decyzją Właścicieli Nibylandii podjęto Uchwałę o wsparciu trójki dzieci, (w każdej z naszych placówek), poprzez zwolnienie ich z opłaty czesnego za pobyt w naszych placówkach przez okres całego cyklu przedszkolnego. Pragniemy, by w tych trudnych czasach mogli Oni skorzystać                     z dobrodziejstwa przebywania i kształcenia się w przedszkolu. By doświadczyły radości zabawy,             zjadły godziwy posiłek i poczuły się , tak jak powinny czuć się dzieci w ich wieku. O tą pomoc mogą ubiegać się opiekunowie dzieci z Rodzinnego Pogotowia Opiekuńczego, Rodzinnych Domów Dziecka.  Będziemy w tej sprawie konsultować się z Miejskimi i Gminnymi Ośrodkami Pomocy Społecznej. Będziemy także liczyć na Państwa pomoc w tej spawie.             

Z radością informujemy, że wprowadzając w życie Uchwałę, udało się zaprosić do Nibylandii          w Świdnicy troje dzieci z Pogotowia Rodzinnego działającego na terenie Gminy Świdnica. Już od    2 stycznia 2023 roku Dzieci będą razem z Nami.  Jeżeli znacie takie Rodziny, które moglibyśmy wspomóc, prosimy o kontakt z Dyrektorami Przedszkoli w Zielonej Górze , Nowej Soli i  Świdnicy.

Razem możemy dać tym dzieciom odrobinę słońca!!!!

nr tel. Nowa Sól 883 100 475

nr tel. Zielona Góra 518 807 641

nr tel.Świdnica  570 252 434