opłaty na kwiecień 2020

Szanowni Państwo,
w związku z zakończeniem miesięcznego cyklu rozliczeniowego, w obliczu ogłoszonej epidemii i zamknięciem instytucji oświatowych oraz związanej z tym potrzeby porozumień finansowych UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W PRZEDSZKOLU NIBYLANDIA W ZIELONEJ GÓRZE NIE ZOSTANĄ WYSTAWIONE RACHUNKI NA KWIECIEŃ 2020R. Oznacza to, że nie pobieramy opłat na kwiecień, a czesne wynosi „0 zł”.
Rozliczenie cateringu za marzec w oparciu o nieobecności dzieci nastąpi przy kolejnych płatnościach.

W ŻŁOBKU NIBYLANDIA W ZIELONEJ GÓRZE CZESNE NA KWIECIEŃ 2020R. ZOSTANIE OBNIŻONE O 50%. Oznacza to, że rachunki, które zostaną jutro wystawione będą opiewać na sumę 260 zł (wysokość czesnego określona w par. 6 pkt.1 Umowy). Równocześnie nastąpi rozliczenie cateringu za marzec w oparciu o nieobecności dzieci (suma ta zostanie odjęta od 260 zł)

Rozumiemy niepewność i trudności Państwa wynikające z zagrożeniem koronawirusem ale równocześnie prosimy o zrozumienie trudności naszych i naszych pracowników. Nie wiemy, jak długo one jeszcze potrwają. Nie chcielibyśmy zwalniać naszej kadry i równocześnie chcemy, by nasze dzieci miały dokąd powrócić po wznowieniu funkcjonowania szkół, przedszkoli i żłobków.

Tych z Państwa, którzy maja zaległości w płatnościach za minione miesiące, prosimy o pilne ich uregulowanie, a wszystkich Państwa prosimy o optymizm i trwanie z nami.
Życzymy spokoju, cierpliwości i pogody ducha!
Pozdrawiamy!
Właściciele i Kadra Nibylandii